Przewóz osób Warszawa

Przewóz osób Warszawa

Wycieczki szkolne, pielgrzymki, wyjazdy firmowe i wiele, wiele innych tego rodzaju grupowych wycieczek wymaga zorganizowania dla wszystkich ich uczestników transportu, zarówno z punktu A do punktu B, jak i z powrotem, z punktu B do punktu A.

Nasza firma już od jakiegoś czasu zajmuje się wynajmowaniem busów oraz organizowaniem przewozu osób, natomiast teren naszej działalności obejmuje całą Polskę, jak i również kraje zagraniczne.

Posiadamy wszystkie certyfikaty i licencje niezbędne do prowadzenia działalności transportowej w kraju i zagranicą, w tym specjalne zezwolenia na organizowanie transportu na terenie Niemiec, których nadal nie posiada wielu innych przewoźników. Przewóz osób Warszawa - Dowolne Miasto, organizujemy zarówno dla małych - nawet 8-osobowych - grup, jak i dla większych. Posiadane przez nas busy i autobusy umożliwiają przewóz od 8 do 49 osób, dlatego z naszych usług chętnie korzystają zarówno firmy jak i szkoły podstawowe, gimnazja czy licea.

Oprócz dysponowania bazą wygodnych, komfortowych i spełniających wszystkie wymogi busów, zatrudniamy wykwalifikowanych kierowców, którzy mają długoletnie doświadczenie w pracy za kierownicą, dzięki czemu w szybki i bezpieczny sposób przewożą naszych klientów na wskazane miejsca. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich firm i grup zorganizowanych.

Podany na naszej stronie cennik pozwala oszacować ile mniej więcej wyniesie koszt świadczonych przez nas usług, natomiast w celu szczegółowego wycenienia wynajmu busa prosimy się kontaktować z nami za pomocą formularza zamieszczonego na naszej stronie, ponieważ termin wyjazdu, trasa i rodzaj busa nie są bez znaczenia.

Jeżeli poszukujecie Państwo przewoźnika, który w sposób bezpieczny, szybki i komfortowy zorganizuje dla Was transport, lepiej nie mogliście trafić - nasza firma chętnie się tym zajmie!

Napisz do nas

Uzupełnij formularz lub napisz na email: biuro@darekbus.pl