Wynajem autokarów

Wynajem autokarów

Przewóz dużych grup zorganizowanych, liczących kilkadziesiąt osób, wymaga - co oczywiste - pojazdu mogącego pomieścić wszystkich uczestników wycieczki. Musi on jednak zapewnić pasażerom komfortową podróż, tym bardziej, że często trwa ona wiele godzin. Do tego dochodzą oczywiście kwestie bezpieczeństwa. Nasza firma działa na rynku transportowym już od kilku lat i ten czas pozwolił nam na dokładne rozpoznanie potrzeb naszych klientów, a co za tym idzie - dopasowanie do nich naszej oferty.

Na dzień dzisiejszy oferujemy zarówno wynajem mikrobusów oraz busów, przystosowanych do przewozu grup zorganizowanych liczących do 25 osób, ale także wynajem autokarów mogących przewieźć grupę złożoną z 35, a nawet 50 osób. Dzięki temu nasze usługi stają się dostępne także dla tych, którzy potrzebują transportu dla większej ilości osób. Usługi transportowe w zakresie przewozu osób świadczymy zarówno na terenie kraju, jak i poza jego granicami, dzięki czemu grupy i firmy z całej Polski mogą wynajmować u nas busy i mieć pewność, że dowieziemy ich na dowolne wskazane przez nich miejsce.

Nasze autokary są dostosowane zarówno do krótszych jak i dłuższych przejazdów i podróż nimi, bez względu na czas jej trwania, z pewnością będzie komfortowa m. in. dzięki rozkładanym fotelom, zamontowanej klimatyzacji, odtwarzaczowi DVD z monitorami, indywidualnemu oświetleniu i nagłośnieniu, barkowi i WC. W trosce o czas i wygodę naszych klientów, wynajem autokarów umożliwiliśmy za pomocą systemu internetowych rezerwacji autokarów, dzięki czemu można dokonać tego w każdej chwili, bez wyjścia z domu. Kontaktując się z nami za pośrednictwem internetowego formularza możemy także dla Państwa dokonać indywidualnej wyceny, biorąc pod uwagę rozmiar busa, termin rezerwacji i trasę do pokonania.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług!

Napisz do nas

Uzupełnij formularz lub napisz na email: biuro@darekbus.pl