Wynajem mikrobusów Warszawa

Wynajem mikrobusów Warszawa

Zorganizowanie transportu dla małej grupy osób często wydaje się problemem, ponieważ myśląc o wynajmie busa, najczęściej przychodzą nam do głowy te większe, mające miejsce na około 20 pasażerów, a wiadomo, że niezależnie od wypełnienia pojazdu, trzeba zapłacić za wynajem całego.

Nasza firma już od paru lat zajmuje się wynajmem busów oraz organizacją przewozu dla firm i grup zorganizowanych, a to kilkuletnie doświadczenie pozwoliło nam doskonale zorientować się w potrzebach naszych klientów. Wychodząc im naprzeciwko poszerzyliśmy naszą ofertę o wynajem mikrobusów, Warszawa zaś została naszym głównum punktem przebiegowym. Posiadamy mikrobusy, które mogą przewieźć grupę liczącą osiem osób. Dzięki temu rozwiązaniu bez obaw o dodatkowe czy zawyżone koszty z naszych usług mogą korzystać także mniejsze grupy, np. jadący na szkolenie pracownicy danego działu w firmie czy szkolne kółka przedmiotowe.

Znajdujące się w naszej ofercie mikrobusy są komfortowo wyposażone oraz spełniają wszystkie określone normami prawnymi wymogi. Zatrudniani przez naszą firmę pracownicy to kierowcy z wieloletnim doświadczeniem na krajowych i zagranicznych drogach, którzy przewożą naszych klientów szybko i bezpiecznie do wskazanego punktu.

Nasze usługi świadczymy zarówno na terenie całej Polski, jak i zagranicą, a podstawą do ich świadczenia są uzyskane przez naszą firmę wszelkie niezbędne certyfikaty i licencje upoważniające do prowadzenia działalności transportowej w zakresie przewozu osób. W przeciwieństwie do wielu innych firm transportowych, posiadamy także specjalne zezwolenia na realizację transportu na terenie Niemiec. Celem umówienia się z nami na wynajem mikrobusa oraz dokonania indywidualnej wyceny naszych usług zachęcamy do kontaktowania się z nami poprzez formularz kontaktowy zamieszczony na naszej stronie internetowej, mailowo bądź telefonicznie na adresy i numery zamieszczone na stronie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych przewozów!

Napisz do nas

Uzupełnij formularz lub napisz na email: biuro@darekbus.pl