Wynajem busów Warszawa

Wynajem busów Warszawa

Jeżeli z jakiegoś powodu potrzebujesz wynająć pojazd z kierowcą, który szybko i bezpiecznie dowiezie z jednego miejsca na drugie uczestników wycieczki, Twoich pracowników czy gości - znajdujesz się w dobrym miejscu!

Nasza firma już od wielu lat zajmuje się wynajmem busów oraz organizowaniem transportu dla swoich klientów, natomiast duże doświadczenie na drodze i szeroka wiedza zatrudnianych przez nas kierowców sprawiają, że przejazd z nami jest niezwykle bezpieczny i szybki. Nasza firma jest w posiadaniu kilku wygodnych i komfortowych busów o ilości miejsc siedzących od ośmiu do dwudziestu czterech oraz autobusów mogących przewieźć nawet pięćdziesiąt osób. Dzięki temu możemy naszą ofertą zainteresować zarówno osoby potrzebujące transportu dla niedużej grupy złożonej z kilku osób, jak i te, które potrzebują przewozu dla kilkunastu czy kilkudziesięciu ludzi, jak to często bywa np. w przypadku wycieczek szkolnych.

Jeśli chodzi o wynajem busów Warszawa jest miastem znajdującym się niedaleko siedziby naszej firmy, jednak nasze usługi związane z wynajmem i transportem świadczymy w całej Polsce i za granicą. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia na organizowanie przewozu na terenie Niemiec, ponieważ nie wszyscy przewoźnicy mogą się nimi pochwalić.

Cennik świadczonych przez nas usług znajduje się na naszej stronie internetowej, jednak w celu dokonania indywidualnej wyceny wynajmu busa prosimy skontaktować się z nami poprzez formularz, gdyż na całkowity koszt wynajęcia busa z kierowcą składa się nie tylko rodzaj pojazdu, ale też ilość kilometrów trasy, którą mamy przejechać oraz termin wyjazdu. Kontaktować z nami można się też w przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości dotyczących naszej działalności - chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Napisz do nas

Uzupełnij formularz lub napisz na email: biuro@darekbus.pl